פתיחת תכנית ACCESS בביה"ס הרב תחומי עמל טייבה

hedva

החודש התקיים אירוע פתיחה לתכנית ACCESS ברב תחומי טייבה. תכנית ACCESS, בחסות שגרירות ארה"ב, תופעל זו הפעם הראשונה בבית הספר ומשתתפות בה 26 תלמידות משכבה י' הלומדות לקראת 5 יח"ל באנגלית. את התכנית בביה"ס תוביל המורה אינס ג'בארה, מורה ותיקה ומוערכת מאוד בבית הספר.

באירוע הפתיחה השתתפו התלמידות יחד עם אימותיהן, שנהנו מאוד מהחוויה הייחודית בה השתתפו לראשונה. את האירוע כיבדו בנוכחותם מר ראיד מסארווה, ראש אגף חינוך בעיריית טייבה; גב' ריסה לוי, נציגת שגרירות ארה"ב; עאישה עבד אלקאדר, אחראית מחלקת הנוער בעיריית טייבה; הילאל מסארווה, מנהל ביה"ס; ד "ר רחל טל, מנהלת הוראת אנגלית ברשת עמל המפעילה את התכנית; גב' רינה אקוטונס, מנהלת התכנית.

תסנים יאסין, תלמידת כיתה י' שהשתתפה באירוע: "תכנית ACCESS עוזרת לנו לשפר את האנגלית שלנו על ידי פיתוח מיומנות הדיבור ומיומנויות קריאה וכתיבה והגדלת  אוצר המילים ומעניקה לנו את ההזדמנות לדעת יותר על התרבות האמריקאית, לא רק באמצעות קריאה וכתיבה אלא גם באמצעות פעילויות ואירועים שונים.  מטרה חשובה נוספת של התכנית היא לטפח מודעות רב תרבותית ולקדם סובלנות. אירוע הפתיחה היה נפלא, מעניין ומהנה. זה היה רעיון טוב להזמין את ההורים שלנו  ".

באירוע הופיעו צמד הזמרים   "אורטל והנוריות " בשירי עם אמריקאים שהלהיבו את כל המשתתפים, שתי תלמידות מבית הספר הנעימו בנגינה על כינור ואורגן. האירוע הסתיים בחלוקת תעודות לתלמידות על השתתפות בתכנית. האירוע אורגן על ידי אינס ג'בארה ובשיתוף פעולה של מר בדיע שנאכר, רכז הוראת אנגלית בבית הספר.

האירוע פורסם בהרחבה בעיתונות המקומית Panet

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *