תמונות מגמת איפור

תמונהתמונה 1 תמונה 2 תמונה 3 תמונה 4

ניסיון

בס"ד

ניסיון, היי אביב נכנסתי לבלוג , פשוט משגע, יפה , כתוב ברור ורהוט,- יישר -כוח.

רווית בירן

מגמת עיצוב שיער

שלום, אני אביבה ואני מרכזת את מגמת עיצוב שיער. חשוב לי שהתלמידים יבינו שהם לומדים במגמה ברמה גבוה, שאנ י מכינה אותם לקראת העבודה המעשית במספרות, בארועים וגם כבעלי עסקים. אני חושפת בפניהם את כל סודות המקצוע. אני מאתגרת אותם ע"י חשיפת סודות המקצוע. זה בעצם כמו קוסם: אנחנו עושים כל מיני קסמים בשיער כדי שיראה כלכך טוב ובריא, בתסרוקות מיוחדות ובמראה מרהיב ואני, תפקידי לחשוף בפניהם את הסודות האלה. ע"י אתגרים שאני מציבה להם, משימות שאני נותנת להם, הם מגיעים לתוצאות שמהם אנחנו יכולים להגיע לסודות המקצוע. אני מסבירה שיש פתרון לכל בעית שיער, כולל מילוי לשיער מדולל, הארכת שיער, ניצול מירב השיער בתסרוקות ערב (ללא תוספות שיער) גם במיקרה שהשיער איננו מספיק עבה. יש פתרון לכל דבר.

חשוב לי להדגיש: קבלת הלקוח באדיבות, איבחון והתאמה של תסרוקת למבנה פנים, או תספורת למבנה ראש. מאוד חשוב, לפני כל פעולה, לנהל שיחה עם הלקוח. מהשיחה אני מזהה את האופי שלו, מהי הבעיה שלו ומה אני, כאשת מקצוע, צריכה לתקן. השיחה עם הלקוח חשובה כי אני יוצרת קשר עם הלקוחה (מה שכניראה יגרום לה לבוא אלי עוד הרבה), אני מסבירה לו בצורה מקצועית מה ניתן לעשות, ואז הלקוח רגוע. הלקוחה היא פרסום מהלך! השיחות הללו חשובות מאוד ללקוח, לקשר שלי עם הלקוח, לרוגע שהלקוח ישב על הכיסא. חשוב להסביר לו כל שלב של הטיפול.
אם הלקוחה נראית טוב ומרוצה מהטיפול, היא מעבירה את זה הלאה ברצון, וכך אני מכפילה את כמות האנשים שיגיעו אלי.

ישנה עוד נקודה חשובה: הם חייבים להמשיך להשתלם וללמוד כל החיים. ספר טוב הינו מקצועי, ולכן חייב להיות מעודכן בכל החידושים!

עוד נקודה חשובה: יש לדעת לחדש את המראה של הלקוחה, גם אם מדובר בשינוי שנראה קטן. לדוגמא: פוני, גוונים לפוני, דירוג למסגרת הפנים ואפילו להמליץ על פן שונה. לשנות! ולראות איך היא מרגישה עם השינוי, האם נותן לה ביטחון והרגשה טובה.

בבלוגים של התלמידים יהיה תהליך מיוחד.
התלמיד יצלם את כל שלבי העבודה ואת התוצר שלו.
התלמיד יסביר את השלבים וינמק את הבחירות שעשה.
התלמיד יכתוב את השאלות שעליו להציב בפני הלקוחה: מהו סוג הארוע (חתונה, ברית) הקירבה לאירוע (כלה, אם הכלה) ולפי הנתונים האלה, להתאים את התסרוקת (כמובן בהתאמה למבנה הפנים, סוג השיער וכו')

חלק מתהליך הלימוש שלי הוא צילום תהליך הלימוד של התלמידים, לאורך כל שנותיו במגמה. את התמונות אני מציגה על המסך הגדול בחדר עיצוב השיער, וכך התלמידים רואים את התהליך שעברו ואת השיםור הגדול בעבודות שלהם.

אביבה 5 אביבה 4 אביבה 3 אביבה 2 אביבה1

 

 

 

כניסה ראשונה לבלוג

רשימה ראשונה בבלוג היופי המיוחד של מח"ט עמל טבריה.
עוד לא החלטנו על השם…

בתמונות מצולם רן נחום, תלמיד שסיים את לימודיו במגמת עיצוב שיער במחט טבריה.ברזומה שלו עבודה ברוקדים עם כוכבים, דה וויס ועכשיו באקס פקטור.

IMG-20131223-WA0000 IMG-20131223-WA0001

אידאל היופי- התלבטות (אורית להב)

השם הזה…. התלבטות 

אידיאל היופי הוא בעצם משהו מאוד סרקסטי. היום רוית חשבה על השם "מברשות" דווקא נדלקתי, אבל ניראה שאביבה ויוכי לא ממש- והן בעצם המחליטות .
יוכי הציעה את השם: מבט ליופי.

אביבה הציעה את השם: מייק הייר.

אולי נערוך הצבעה?

יוספה פרג הציעה לעשות בשבוע הבא הצבעה בין תלמידי המגמה ולראות מהו השם שהם רוצים….

מהגלקסי שלי 025

שלום עולם!

Welcome to amalnet.org. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!