עלה לאוויר אתר הרשת החדש באנגלית!

donate

לאחרונה עלה לאוויר אתר הרשת החדש באנגלית, המציג את החזון החדש של הרשת ומתאר את הפרויקטים העיקריים שהרשת תרצה לגייס עבורם תמיכה ממקורות חיצוניים. קהל היעד העיקרי של האתר הוא ידידים ותומכים מעבר לים, המעוניינים להתרשם מפעילות הרשת ולתמוך במערכת החינוך בישראל בימים מאתגרים אלו.

האתר מאפשר ביצוע תרומות אונליין ממספר מדינות בעולם ובמגוון אמצעי תשלום בצורה ידידותית ומהירה.

התרומות יכולות להיות בעבור רשת עמל וכן קיימת אפשרות לתרום עבור פרויקט מסוים ממגוון הפרויקטים המתוארים באתר, שהם ברובם רוחביים ומתארים פעילות כללית הנעשית בכלל בתי הספר של הרשת. רשת עמל מוגדרת כחברה לתועלת הציבור וכל תרומה עבור הרשת מזכה את התורם לה בהחזר מס בהתאם לתקנון מס הכנסה. רשת עמל מפעילה עמותת ידידים בארה"ב שגם תורמיה זכאים להחזרי מס, וכן משתפת פעולה עם מספר גופים בינלאומיים במדינות נוספות.
 

לחצו כאן והגיעו לאתר הרשת החדש!

One Response to עלה לאוויר אתר הרשת החדש באנגלית!

  1. מאת יעל נתנאל:

    אין דבר יותר חשוב לעתיד מדינת ישראל מאשר תמיכה בחינוך ילדינו. רשת עמל, המייצגת את מרבית הקבוצות בחברה הישראלית, יכולה להוציא מתוכה מנהיגים שיובילו את דור העתיד של מדינת ישראל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *