ביה"ס הרב תחומי עמל שחקים נהריה מכין את עתודת חיל האוויר הישראלי !

vlcsnap-2016-10-09-11h36m02s156

ביה"ס הרב תחומי עמל שחקים נהריה, שם לו למטרה לחנך את תלמידיו למצוינות ולמנהיגות חברתית, ובין היתר להכין את תלמידיו לשירות משמעותי בצה"ל. אחד המסלולים הקיימים בבית הספר הוא מסלול שוחרים של חיל האוויר, מסלול ייחודי ומבוקש מאוד המזכה בתעודת בגרות איכותית. מי שמעוניין בכך יכול להמשיך ללמוד בכיתות י"ג, י"ד לקראת דיפלומה של טכנאי או הנדסאי מוסמך. "יש לנו פה שוחרים שמזינים את חיל האוויר ועתידים לקבל לאחריותם את כל המערכות המתקדמות ביותר ולתפעל אותן", אומר אבי מנשס מנהל בית הספר.

ד"ר רונית אשכנזי, סמנכ"ל לפדגוגיה בעמל: "רשת עמל מובילה במספר התלמידים בשוחרות חיל האויר. אנו מאמינים בשילוב בין טכנולוגיה מתקדמת ושירות משמעותי בצה"ל. מסלול השוחרות בנהריה מהווה דוגמה ארצית לטיפוח שוחרים הלומדים מקצועות טכנולוגיים גבוהים, ובכלל זה אחוז גבוה של בנות".

בוגרים רבים שבחרו במסלול זה משתלבים כקצינים במערך הטכני של חיל האוויר, המהווה את אחד מיסודותיו המרכזיים. תלמידי מסלול השוחרות מקבלים תעודת שוחר, המקנה להם נסיעה חינם ברכבות, אוטובוסים, הנחות המוקנות לחיילים והשתתפות במימון נסיעה במשלחת לפולין.

בית הספר הרב תחומי עמל שחקים נהריה מחנך את תלמידיו למצוינות, מקצוענות, אחריות ואהבת הארץ, מתוך הבנה עמוקה של ערכים ושליחות. לכל כיתה יש מדריך לתמיכה חברתית ומשמעתית, חונכות לתמיכה לימודית במתמטיקה ואנגלית להצלחה בבגרויות, יחס אישי מסגל המורים והמדריכים ועוד. התלמידים מגלים מעורבות חברתית רבה למען הקהילה וחלקם פעילים בקבוצת מנהיגות הנוער הארצית של קבוצת עמל. שיעור הזכאים לתעודת בגרות מאמיר ל- 93%, והתלמידים מגיעים לבית הספר עם מבט חדור מוטיבציה בעיניים. איך באמת הם עושים את זה?

לצפייה בכתבת וידאו של וואלה ניוז, לחצו כאן!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *